Dünyanın en kötü giyinen 10 futbolcusu

enkotugiyinenfutbolcular

Dünyanın en kötü giyinen 10 futbolcusu

En kötü giyinen futbolcular

Malum giyinmek büyük zanaat, şık görünmek kendini iyi hissetmek herkesin hakkı fakat yanlış seçimler yaparak kaş yapayım derken göz çıkartabiliyoruz, futbolcular da bizler gibi birer insan oldukları için onlarında bazen göz çıkardığını ve bazılarının bundan çok daha öte işler yaptığına şahit olduk. İşte biz de dünyanın en kötü giyinen, en rükuş 10 futbolcuyu sizler için derledik. Bakalım bizimle aynı fikirde misiniz, yoksa görüş ayrılıklarınız var mı?

 

10 – Lionel Messi

Her listede olduğu gibi bu listede de Messi var fakat kendisine kıyamadığımız için onu 10. sıraya koyduk, Adamsangel ekibi olarak biz, standardı bozmadan sadece futbolu ile ilgilenmesi formadan başka bir şeyi üstüne geçirmemesini temenni ediyoruz.

messikotugiyim

9 – Didier Zokora

Bir dönem Trabzonspor’da da forma giyen fildişili oyuncu Trabzonlu teyzelerimize özenmiş olacak ki, değişik tarzı ile fark yaratmaya çalışsın, ilginç kombinleri ve farklı kültür şokları ile listemizde 9.sırada yer alıyor.

didierzokorakotugiyim

8 – Dani Alves

Bir başka Barcelonalı yıldız olan Alves, rapçi mi rockçı mı yoksa takım giyen bir iş adamı mı olacağına tam olarak karar verememekle birlikte bizleri sadece futbolu ile değil, giydikleri ile de şaşırtıyor. Brezilya mahallelerinde nasıl dolaştığını hayal edemediğimiz Alves’i listemizin 8.sırasına koyuyoruz.

danialveskotugiyim

7 – Cristiano Ronaldo

Real Madridli süper yıldız dünyanın en iyi futbolcularından biri olabilir ama en iyi giyinen isimlerden biri kesinlikle değil, parlak renkleri tercih eden ve dikkat çekmeyi ilke edinen Ronaldo, zaman zaman da Portekiz’in çılgın çocuğu imajını kaybetmeden giyim tarzına yön vermeye çalışıyor. Giyim tarzının futboluna yansımaması dileğiyle listemizin 7.sırasından onu selamlıyoruz.

cronaldokotugiyimtarzisi

6 – Manuel Fernandes

Amerikalı şarkıcı Will I Am’a birebir benzeyen eski Beşiktaşlı oyuncu, Türk futbolcularımızın tarzını etkilediği gerekçesi ile gönderilmiş olabilir, zira ilginç kıyafetleri ve abartı aksesuarları ile Türk gençlerimizi olumsuz etkilemekte, Bağcılar ve Güngören halkını endişeye sürüklemekteydi. Sözü uzatmadan sizi Fernandes’in ilginç tarzı ile başbaşa bırakıyoruz.

manuelfernandeskotugiyimi

5 – Karim Benzema

Büyük büyük dedesinin Haliç civarında piyanist şantör olarak çalıştığı rivayet edilen Fransız golcü, dedesinden gelme bu geleneği giyim tarzına birebir yansıtmış durumda. Şimdilerde ünlü şarkıcı Rihanna ile fan fini fon vaziyette olan oyuncu bu giyim tarzı ile ünlü yıldızın gönlünü kapmışa benziyor. Biz de çifte mutluluklar diliyor, Benzema ve ailesine hayatta başarılar diliyoruz.

benzemakotugiyim

4 – Neymar Jr. 

Gerek saç stili gerek giyim tarzı ile Cennet Mahallesi çıkışlı olan süper yıldız. Geldiği yeri unutmayarak her yerde tarzını koruyor, tüm dünyaya mahalle kültürünü yansıtıyor. Hani derler ya “imam …. cemaat … ” diye Neymar bu kültürü yansıttıkça, tarzı çoğalıyor ve yayılıyor. Neymar’ın kültür yozlaşması geçirmemesi dileğiyle.

neymarkotugiyimtarzi

3 – Radamel Falcao

Futbolu inişler ve çıkışlardan ibaret olan Kolombiyalı golcünün giyim tarzı ise istikrarını koruyor. Kendini kotlara boğan sarıp sarmalayan yıldız oyuncu Merter’de ikamet eden tekstil firmalarımızın sponsor olması gereken isimlerin başında geliyor. Listemizde 3. sırada yer alan oyuncuyu bu görüntülerle uğurluyoruz.

falcaokotugiyimtarzi

2 – Ricardo Quaresma

Beşiktaş’ın futbol ikonu Portekizli yıldız Quaresma, gerek Beşiktaş çarşısı gerek Portekiz mahallelerinden aldığı ürünleri kombinleme becerisi ile diğer oyunculardan büyük ölçüde ayrılıyor. Giydiği kıyafetlerle bize gönlümüzde trivelalar rabonalar attıran oyuncuyu tarzı ve kombinleri için kutluyor. Listemizde 2. sırayı kendisine takdim ediyoruz.

quaresmagiyimtarzikotu

1 – Raul Meireles

Yok böyle bir şey, yok böyle bir tarz, işte o isim, modacıların şahı, bir moda ikonu, bu tarz o, listemizin açık ara lideri, tarz insan Raul Meireles. İstanbul’umuzun Güngörenindeki mahalle berberi Mahmut abide traş olan, limon kolonya müptelası Meireles, Mahmut abinin kendine yüklediği stil ile futbol sahalarımızda yetişen bir çicek adeta. Paçaları kalkık pantolonları ve inanılmaz ceketleri ile dünyanın en kötü giyinen oyuncusu olarak listemizde damgalanıyor. Sizi Raul Meireles ve ilginç tarzı ile baş başa bırakıyoruz.

raulmeirelesgiyimtarzikotu

BONUS – R.QUARESMA VE ÇETESİ

quaresmafernandesalmeidakotutarz

QUARESMA-C.RONALDO-J.P SORİN ÜÇLÜSÜronaldofalcaoquaresmakotutarz

Yazımızı okuduğunuz ve tahammül ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Soru görüş ve isteklerinizi bize yorum atarak belirtebilirsiniz.  Listemize girebilecek aklınızda olan başka rüküş oyuncu varsa bize bildirmeniz yeterli.

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ucuz replika saat replika saat ankara replica panerai