Gizlilik Sözleşmesi

Sayın Müşterimiz, Bu belgede www.adamsangel.com sitesinin işleyişine yönelik gizlilik politikasının bilgileri sizlerle paylaşılmaktadır. Sitemizden alışveriş yapmaya başladığınızda, gizlilik sözleşmemizi okumuş, şartlarını kabul etmiş sayılacaksınız.

adamsangel.com sitesi halı saha oyuncuları arasında  oyuncu bulmaya ara buluculuk etmek amacıyla kurulmuş bir platformdur. Site yönetimi, bu sitede yer alan, işleyişe ve diğer alanlara yönelik bilgileri ön ihbara ve veya ihtara gerek kalmaksızın düzeltebilir, değiştirebilir, çıkarabilir. Oyunculara yönelik bilgilerde ise oyuncuların sağladığı bilgilere sadık kalınacak, site yönetimi tarafından oyunculara yönelik farklı bilgi eklenmeyecektir.

Sitemize üyelik gerekmemektedir. Ancak kendini eklemek isteyen kişilerden kendini ekleme öncesi ve davet etmek isteyen kişilerden alışveriş öncesi bazı kişisel bilgiler istenecektir. Ayrıca farklı dönemlerde, sitemizin farklı bölümlerindeki sipariş formları, anketler, blog soruları ve anketlerde kişisel iletişim bilgilerinizi ve demografik bilgileriniz talep edilmektedir. Ayrıca oyuncu ekleme işlemi sırasında ve davet etme basamağında mali bilgileriniz, tc kimlik numaranız, kredi kartı numaranız gibi bilgiler de talep edilmektedir. Bu bilgiler, ürünler ve hizmetler hakkında bilgilendirme faaliyeti amacıyla sizinle irtibata geçmek, yeni kampanyalardan ve ürünlerden haberdar etmek, ürün önermek ve alışveriş gerçekleştiğinde mali, lojistik ve teknik hizmetlerinizin tamamlanması amacıyla kullanılmaktadır.

Tarafımızdan istenen mali bilgiler ise, satın aldığınız ürün ve hizmetleri faturalandırmak amacıyla ve daha önemlisi alışveriş hizmetinin tamamlanması için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri, lojistik firmaları vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Bunun dışında sitemizde alıcı ya da satıcıya dair kişisel bilgiler, ürünle bağlantılı ya da genel herhangi bir platformda yayınlanmayacak, paylaşılmayacak ayrıca bu bilgiler alışveriş amaçları dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, sitemizin herhangi bir bölümünde yayınlanmayacak, bu bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

Adamsangel sitesinde bulunan içerik bilgileri, tüm malzeme ve dökümanlar sitemiz yönetiminin mülkiyetindedir. Bu malzeme ve dökümanlara ilişkin telif hakkı veya fikri mülkiyet hakları kanunların ilgili maddelerince korunmakta olup, bu malzemeler izinsiz kullanılamaz. Basılamaz. Çoğaltılamaz. Yeniden yayınlanamaz. Kişisel bilgileriniz, yasal bir zorunluluk doğrultusunda istendiğinde şirketimiz yasal zorunluluklara uygun olarak hareket etmek ve/veya sitemizin mülkiyet hakları ve diğer haklarını korumak, savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde yasal mercilerle paylaşılabilir.

Ayrıca sitemizde adı geçen diğer şirketler ve ürünler sahiplerinin ticari markları olarak fikri haklar kapsamında korunmaktadır.

Ayrıca sitemiz, iletişim amaçlı olarak bazı başka sitelerle bağlantı içinde olmakla birlikte, sitemiz bu sitelerin içeriklerinden ve faaliyetletlerinden sorumlu değildir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSl secure sistemi ile şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-posta gönderebilirsiniz.

Gizlilik Sözleşmesi’nin şart ve koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade eder.

Saygılarımızla.

ucuz replika saat replika saat ankara replica panerai