Nasıl Çalışıyoruz?

Adamsangel ile halı saha için adam bulmak artık


Nasıl Çalışıyoruz?

Halı saha kadronuzu tamamlamak için öncelikle yapmanız gereken adamsangel.com platformuna girip ister kaleci ister defans ister orta saha ister forvet oyuncularını bulabilir, bu oyuncular içerisinden halı saha maçı yapacağınız yere ve zamana en uygun olanını seçebilirsiniz.

En Uygun Oyuncuyu Bul

Maçınız için en uygun oyuncuyu kolayca bulabilmeniz için “en uygun oyuncuyu bul”  sayfasına gidebilir, istediğiniz özellikleri bize ileterek size jet hızı ile oyuncu bulabiliriz.

Halı Saha Oyuncu Ekleme

Halı saha oyuncusuysanız ve hem maç yapmak hem de yaptığınız maçtan para kazanmak istiyorsanız buradan kendi profilinizi oluşturabilir, yaşadığınız yeri ve uygun olduğunuz zamanları belirterek, halı saha maçlarına davetler alabilirsiniz.

İstanbul Halı Saha Rehberi

İstanbul’daki halı sahalara da ulaşabileceğiniz adamsangel.com adresinde size en yakın halı sahayı hemen bulabilir, istediğiniz halı sahada en uygun fiyatlara yer ayırtabilirsiniz.

İstanbul Halı Saha Ekleme

İstanbul’da hizmet veren halı sahalardan biriyseniz, buradan kendi halı sahanızı kayıt yaptırabilir, halı sahanıza bolca müşteri çekebilirsiniz.


Sistem Nasıl İşler?

halisahaadamsecimi
halisahaadamsatinal
halisahaadamtakip
halisahafinalsongorsel
ucuz replika saat replika saat ankara replica panerai