Sık Sorulan Sorular

Bu bölümde, en sık karşılaştığımız soruları cevaplayarak sizlere hangi durumda ne olacağı hakkında fikir sahibi olmanızı istedik. Şeffaflık hem bizler için hem de sizler için son derece önemli.

-İstediğin adamı seçip davet gönder’e tıklayarak onu çağırırsın. Eğer davet gönderdiğin adam oynamayı kabul ederse paran yatmış olur. Kabul etmediği durumda seni bilgilendiririz. Sen de başka bir adama davet gönderirsin.

-Davet yolladığın adamın teklifi kabul edip etmediğini takip sistemimiz aracılığı ile telefon ve mail yolu ile bilgilendirilirsin.

-Profil oluşturmak için “halısaha oyuncu ekle” kısmından adınız, soyadınız, telefon numaranız, e-posta adresiniz, oynadığınız mevki, fotoğrafınız ve kendiniz hakkında bilgiler girerek profilinizi oluşturabilirsiniz. Unutma, kendin hakkında vereceğin bilgiler seni cağıracak takımlar için çok önemli.

-adamsangel.com’da davet edildiğin maçlarda oynamayı kabul edersen ve oynarsan kredi kartına oynadığın maçın parası yatmış olur?

-Tabii ki cağırabilirsin. Çağırdığın adamlar oynamayı kabul ettiği sürece hiçbir sorun yok.

-Tüm maçlara yetişebildiğin sürece tabii ki oynayabilirsin.

-Böyle bir durumda mağdur olmaman adına bir sonraki sefer başka bir adamı çağırma hakkına ücret ödemeden sahip olursun.

-Bunun için çağırdığın adama önceden söylemelisin, aksi türlüsü etik olmayacaktır.

-Davet gönderdiğin kişi 4 saat içinde bir cevap vermezse teklifin düşmüş sayılır. Başka bir oyuncuya teklif yaparsın. Adamın 4 saat geçtikten sonra bir cevap vermesi teklifin düştüğü gerçeğini değiştirmez.

-Teklife 4 saat içinde cevap vermezsen teklife olumsuz bir cevap vermişsin gibi sayılır ve sana gelen teklif düşer. Maçlarda oynayabilmek için tekliflere 4 saat içinde cevap vermelisin.

-Kesinlikle yatmaz. Teklif zamanını (4saat) geçirirsen teklif düşer.

-Teklif yollanır ve karşı taraf da kabul ederse o kişi artık maça gelir. Bu durumda paran geri yatmaz.

-Kendini birden fazla mevkide tabii ki kaydedebilirsin.

-Oluşturdugun profili tabii ki silebilirsin. Profilini silmek istediğini bize mesaj olarak göndermen yeterli.

-adamsangel.com’da takım olarak kayıt yaptıramazsın. adamsangel.com oyuncu bulma platformudur.

-Çağırdığınız oyuncunun profiline girerek memnuniyet seviyenize göre 5 yıldız üzerinden oy verebilir, daha detaylı olarak da yorum yapabilir, diğer takımlar için çağırdığın adam hakkında referans olabilirsin.

-Memnun kaldığınız oyuncuyu diğer maçlarda da tabii ki çağırabilirsin.

-Kendini birden fazla mevkide tabii ki kaydedebilirsin.

-Kendisini oyuncu olarak kaydetmiş birini kaleci olarak davet edemezsiniz. Ancak kendisini hem oyuncu hem de kaleci olarak kaydetmişse çağırabilirsin.

ucuz replika saat replika saat ankara replica panerai